Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası Nedir ?

Sigortalanan kişinin hastalıklar ve kazalar sonucu oluşacak sağlık giderlerinin karşılanması için hazırlanmış kişiye özel planlardır. Belirlenen limitler, özel ve genel şartlar dâhilinde, daha önceden sigorta poliçesinde belirtilen olası risklere karşı sigortalıyı korur.

Özel Sağlık Sigortaları, sigortalılarına diledikleri doktor veya sağlık kurumunda tedavi olma özgürlüğü tanır. Sigorta şirketi, sigorta poliçesinin kapsamına göre sigortalının geçirdiği herhangi bir hastalık ya da bir kaza sonucunda ortaya çıkan ayakta tedavi veya yatarak tedavilerine ait masrafları karşılamayı taahhüt eder. Üstelik bunu özel şartlarda belirtti ise yurtiçi ve yurtdışı dünyanın neresinde olursa olsun karşılar. Özel sağlık sigortaları yüksek meblağlı giderleri karşılayarak sigortalının en zor anında en büyük yardımcısı olur.
 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir ?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, düşük primlerle sağlık sigortası sahibi olmayı sağlar. TSS ile anlaşmalı özel hastanelerde tedavi olduğunuzda SGK fark ücretini sizin yerinize sigortanız öder.

Geniş kapsamlı sağlık hizmeti alın,

Yatarak tedavi, ayakta tedavi ve doğum harcamalarınızı güvence altına alabilir, ücretsiz check-up ve diş bakım paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Dilediğiniz hastanede tedavi olun,

SGK ve sigorta şirketinizle anlaşmalı, türkiye'nin en iyi özel hastanelerinden dilediğinizi seçip poliçenizi kullanarak rahatça tedavi olabilirsiniz.